Joost Houwaard overleden

Op 6 juli is onze deelnemer Joost Houwaard op zeventigjarige leeftijd overleden, na een jarenlange strijd tegen kanker.
De begrafenis was op 13 juli in Natuurbegraafplaats Maashorst. In de dienst werden allerlei herinneringen opgehaald door familie en vrienden en er was heel veel muziek te horen die Joost mooi vond, van onder meer Leonard Cohen, The Doors en Frank Zappa. 

Vijf deelnemers van de ruilkring waren aanwezig om hem een laatste groet te brengen.

De foto hierboven is een van de vele foto’s die Joost gemaakt heeft.

Joost heeft veel voor onze club gedaan, vooral op het gebied van grafisch design. Wat hij bijvoorbeeld heeft gemaakt is de groene folder die we verspreiden om nieuwe deelnemers te werven. Samenwerken en ruilen met Joost vond iedereen fijn. We onthouden hem als een rustige, betrouwbare, kunstzinnige en betrokken deelnemer van onze club.